O Firmie

Start / O Firmie
Dom ocieplony

Dynamiczne zmiany i radykalnie zaostrzone wymagania w dziedzinie energooszczędności budownictwa, termomodernizacji, świadectw i audytów energetycznych postawiły przed systemami izolacji termicznych nowe, wysokie wymagania. Są one trudne do spełnienia dla tradycyjnych technologii i standardowych sposobów, które nie zapewniają stabilnej i trwałej wydajności, a wraz z upływem czasu przyczyniają się do przyrastających strat energii. Podejmując decyzję o wykonaniu izolacji należy rozsądnie wybrać metodę, która skutecznie i trwale zredukuje koszty eksploatacji budynku oraz będzie przyjazna dla środowiska.

Sempri jest dynamiczną firmą, wprowadzającą i promującą najnowsze technologie zgodne ze współczesnymi, wiodącymi trendami w budownictwie. Dzięki połączeniu wiedzy i bogatego doświadczenia w branży budowlanej oraz konsekwentnemu ukierunkowaniu na rozwój technologiczny, możemy Państwu zaproponować wiele pomysłów na oszczędność w najlepszym wydaniu.

Swoją ofertę opieramy na czterech głównych, uzupełniających się, filarach tematycznych:

  1. PIANKA OK – termoizolacje, poliuretanowa pianka natryskowa, w wersji otwarto-komórkowej i zamknięto-komórkowej;
  2. POLIURE – hydroizolacyjne, natryskowe powłoki polimocznikowe;
  3. SIP – wykonawstwo budynków metodą lekkich elementów konstrukcyjno-izolacyjnych kompleksowego systemu prefabrykatów o rdzeniu izolacyjnym z twardej pianki poliuretanowej;
  4. EcoTeak – dystrybucja oraz montaż tarasów, balkonów, obudowy elewacji i innych elementów małej architektury z kompozytu polimerowo-drzewnego EcoTeak.

Ponadto świadczymy usługi towarzyszące w zakresie m.in. prac wykończeniowych i zabudowy poddaszy, konserwacji pokryć dachowych i termomodernizacji dachów.

Każda oferta jest traktowana przez nas w sposób indywidualny. Bezpłatnie doradzamy oraz przygotowujemy różne warianty oferty, skrojonej na miarę oczekiwań, potrzeb i możliwości klienta. Jesteśmy elastyczni i otwarci na sugestie ze strony inwestora. Dbamy, by efekt końcowy był na najwyższym poziomie.

Satysfakcja

Zadowolenie klienta jest podstawą naszego rozwoju, a wynikające z tego poczucie dobrze wykonanej, uczciwej i solidnej pracy motywuje nas do dalszego działania.

Jakość i Trwałość

Dążymy do wykonania usługi o najwyższej jakości, trwałej przez cały okres życia budynku. W tym celu współpracujemy z wiodącymi światowymi producentami materiałów w poszczególnych dziedzinach. Ponadto, stale dążymy do podnoszenia kwalifikacji, by w parze z jakością materiałów szła również jakość wykonania.

Zdrowie

Stosowanie materiałów, które są bezpieczne w użytkowaniu i nie mają ujemnego wpływu na zdrowie mieszkańców.

Bezpieczeństwo

Zapewnienie naszym pracownikom bezpieczeństwa pracy zgodnie ze standardami BHP jest naszym priorytetem.

Uczciwość

Przedstawiamy uczciwą i rzetelną ofertę wraz z profesjonalną usługą doradczą. Stosowane przez nas technologie i materiały są certyfikowane i atestowane, ze szczególnym uwzględnieniem aspektu zdrowotnego.

Kompetentna informacja

Wiedza, którą dysponujemy, oraz wieloletnie doświadczenie na rynku termoizolacji, pozwala nam na udzielenie klientowi wszechstronnej informacji, często znacznie wykraczającej poza zakres oferowanych usług.

Wiedza

Wykształcenie członków naszego zespołu, stale rozwijana wiedza poparta szkoleniami oraz pasja w dziedzinie energooszczędności, gwarantują profesjonalne opracowanie oferty pod względem merytorycznym.

Doświadczenie

Wieloletnie doświadczenie w branży budowlanej oraz w pracach termoizolacyjnych pozwala nam na udzielenie cennych praktycznych wskazówek przy wyborze odpowiedniej izolacji. Wnikliwe podejście do organizacji i przygotowania frontu prac z uwzględnieniem zaleceń wynikających z zasad budownictwa energooszczędnego pozwoli Państwu maksymalnie wykorzystać zalety stosowanych przez nas technologii. Nie wykonujemy prac co do których nie mamy absolutnej pewności, że dadzą Państwu oczekiwany i trwały efekt. Dotyczy to prac termoizolacyjnych jak i technologii kompozytowych.

Wyposażenie

Wykorzystanie znakomitej klasy sprzętu renomowanych producentów o wysokiej wydajności oraz stabilności technologicznej gwarantuje wykonanie usługi na doskonałym poziomie. Otwarto-komórkowa pianka natryskowa jest produktem wrażliwym na błędy wynikające m.in. ze stosowania niskiej klasy sprzętu.

Innowacyjność

Stale pracujemy nad własnymi, nowatorskimi rozwiązaniami, które eliminują wady i błędy występujące w dziedzinie izolacji budowlanych. Już wkrótce przedstawimy autorskie rozwiązania które mają głównie na celu eliminację lub ograniczenie mostków termicznych, zwłaszcza występujących w miejscach wrażliwych jak np. okna dachowe. Pianka natryskowa to skuteczna i trwała technologia jednak dopiero w połączeniu z dbałością o szczegóły daje kompletny efekt.

Firma Sempri ma swoją siedzibę w Rzeszowie. Głównym obszarem naszego działania jest teren województwa podkarpackiego. Prężnie rozwijamy swoją obecność i rozpoznawalność również na rynku województwa lubelskiego. Jednak w zdecydowanej większości przypadków podziały administracyjne nas nie ograniczają, zatem chętnie podejmujemy się wykonania usługi na terenie całego kraju i nie tylko.

Top